Banner
HİZMETLERİMİZ
Eksiz Oluk
Eksiz Oluk Eksiz oluk; ek olmayan ve çatının bir yüzünün uzunluğunu kadar istediğiniz ölçüde çıkarılıp monte edilen oluk türüdür.
 
tümü »
 
Alın Sistemleri
Alın Sistemleri Alın kaplama sistemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sakarya'da ki yapılarınıza alın sistemleri döşetmek veya düzelttirmek için bizden yardım alabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
Gizli Çatı Deresi
 Gizli Çatı Deresi Çatı dere uygulaması; çatı projesine ve modeline, çatının bulunduğu iklimine, çatı sistemine göre kullanılacak olan çatı deresi çeşiti ve modeli belirlenir.
 
tümü »
 
Çatı Detayları
Çatı Detayları Yapıların üstünü örten çatılar çeşitlilik göstermektedir. Böylece çatı detaylarınında çeşitli olmasına yol açarlar. Coğrafi durum ve yapıya uyumlu kişisel estetik görüşlere göre çatı detayları belirlenmelidir.
 
tümü »
 
 
Metal İniş Borusu
Metal İniş Borusu Titiz bir tasarıma sahip olan iniş hazneleri, yağmur oluğunun yatay hareketine izin vererek istenmeyen genleşme problemlerini ortadan kaldırır.
 
tümü »
 
Sanayi Olukları
Sanayi Olukları Firmamız çatı sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana müşteri ile güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.
 
tümü »
 
 
Arduvaz Kaplama
Arduvaz Kaplama Arduvaz doğal bir taştır. Jeologlar “kayağan taşı” olarak adlandırırlar. Özellikle Avrupa’da yıllardan beri kullanılagelen, uzun ömürlü, estetik ve prestijli bir çatı kaplamasıdır.
 
tümü »
 
 
 
 
Pro WEB